Protherm servis

Üsküdar protherm servis

Üsküdar protherm servis

protherm-teknik-servis

Kombiler sağladıkları bağımsız ısınma imkânları ile son dönemlerin en gözde ısınma cihazları haline gelmişlerdir. Artan doğal gaz altyapısı ile giderek artan kombi kullanımları bu alanda profesyonel hizmetler veren teknik servislerin önemini ortaya koymaktadır. Anadolu yakası üsküdar protherm servisi olarak kombinizle ilgili her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerinde sorunsuz ve garantili hizmetler vererek cihazlarınızdan yüksek verimler alabilmeniz için bilgi ve tecrübe bakımında çok üst düzey teknik bir altyapıya sahiptir

Yaz aylarının ardından başlayan soğuk havalar ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombiler için tam gün mesai yapacakları zaman dilimlerini içermektedir. Bu açıdan kombiler yüksek teknolojilerle donatılsa da mekanik bir cihaz olarak yılda bir yenilenmeye ihtiyaç duymaktadırlar.

protherm-kombi-servisi

Sürekli çalışan fanlar tozlanmakta ve sıkışıklıklar oluşmakta, gaz ve su çıkışları olan borularda kirlenmeler oluşarak tıkanıklara sebebiyet vermekte, mekanik işleyişte sürekli hareket halinde olan parçalarda aşınabilmektedir. Üsküdar protherm servis bu açıdan çok titiz bir bakım işlemi gerçekleştirmekte yeni kış sezonunda kombinizi yüksek performansta çalıştırmak için hazır hale getirebilmektedir.

Bazı durumlarda yedek parça ihtiyaçları oluşabilmekte cihazın sigortası olabilecek özelliklerde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Çakma denilen yedek parçalar daha düşük maliyetlerde sunulsa da çok büyük olumsuzluklar oluşturabilmekte birebir uyum sağlayamadığı için parçalar arasında oluşan farklılıklar nedeni ile cihazınızın daha çabuk yıpranmasına nende olabilmektedir. Üsküdar protherm servis kaliteli hizmetleri ile profesyonel çalışma anlayışı ile cihazınızda üst düzeylerde verim almanızı sağlayabilirken bütçeniz içinde en doğru tasarruflar için mükemmel bir yol gösterici olabilecektir.