Protherm servis

Sancaktepe protherm servis

Sancaktepe protherm servis

protherm-teknik-servis

İklimler değişiyor bir sıcak bir soğuk, soğuk oldumu ısınmayan ve ısıtmayan kombilerimiz can sıkıyor. Birde üstüne Bu aralar her sokakta açılan kış ayları yaklaştığından dolayı gün geçtikçe artan, insanları uygun servis hizmeti yalanlarıyla kandırmaya çalışan, cihazlarınıza yarardan çok zarar getiren işten anlamayan sahte kombi servislerine çok dikkat edilmesi gerekiyor. Biz sizlere sancaktepe protherm servisi hizmeti vererek sizleri rahatlatmak ve cihazlarınız ile ilgili sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız, çünkü bizim işimiz bu.

Firma olarak bize her an ulaşabileceğiniz İstanbul’un sancaktepe protherm servis telefonlarımız ile sizlere uygun fiyat ve birinci sınıf kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Uzman teknik ekibimiz tarafından titizlikle yapılan bakım ve servis işlerinde kullandığımız kaliteli malzemeler ile de cihazınızın ömrüne ömür katmaktayız.

protherm-kombi-servisi

Evlerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarından en iyi performansı alarak kombinizin ömrünü uzatmak için sizlere sunmuş olduğumuz bakım, onarım, tamir montaj hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınızı gideriyoruz ve İstanbul’da Anadolu yakası sancaktepe protherm servis ile karşılaştığınız arızaları en kısa sürede yerinde tespit ederek anında çözüme kavuşturuyoruz.

Bizim için müşterimizin memnuniyeti ve rahatlığı her şeyden daha önemlidir. Size kışı rahat geçirtmek bizim görevimizdir. Zaman gözetmeksizin 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezlerimize iletmiş olduğunuz talepleriniz anında gezici servislerimize iletilerek size en yakın servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendirmek suretiyle size daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.