Protherm servis

Protherm kombi bakımı

Protherm kombi bakımı

Protherm kombi bakımında ilk olarak genleşme tankının havası kontrol edilip eğer eksikse tamamlanması ile başlar. Daha sonra kalorifer dönüş sisteminin filitresi açılarak temizlenir. Yanma brülörü ve cihazın gerekli doğru yanmasını sağlayan fan grubu kontrol edilerek temizlenir. Detaylı temizlik bittikten sonra hem sıcak su pozisyonunda hemde kaloriferde protherm kombi çalıştırılarak son kontrolleri yapılarak müşteriye çalışır halde teslim edilir.

protherm kombi servisi

Bizler kombilerinize değer veren protherm servis olarak sıfır kombi kalitesinde, kombilerinizden üstün kalitede hizmetler alabilmeniz için çıkan sorunlarınıza kaliteli ve garantili kesin sonuçlar sunuyoruz. Sorunlarınıza anında çözümler sunan, kombi bakımında ve kombi tamirinde uzman olan servisimize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Servisimiz online olarak ta sizlere 7/24 protherm servisi hizmeti sunmaktadır.

Online olarak ya da telefonla alınan şikâyet kayıtlarınız görevli personellerimiz tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılıp, telefonla yapılan yönlendirmeler ile anlık çözümlere başvurulmaktadır. Olumsuz gelişen sonuçlar karşısında en kısa zaman içerisinde görevli geçici servisimiz adresinize yönlendirilerek kombinizdeki sıkıntı giderilmektedir.