Protherm servis

Maltepe protherm servis

Maltepe protherm servis

protherm-teknik-servis

Mevsimler farklı güzellikler oluştursa da sağlığımız için zararlı farklı durumlara da sebebiyet vermektedir. Yazın serin alanlar ararken kışın daha sıcak alanlarda daha sağlıklı yaşam alanları yakalarız. Kombiler bağımsız ısınma sağlayan kalorifer sistemleri ile evlerimizde çok büyük bir konforun başrol elemanlarıdır. 7/24 maltepe protherm servisi sunan firmamızda her an ulaşılabilir hizmetleri ile uzun ömürlü kombiler oluşturmaktadır. Kombi bakımlarınızı yaptırmayı unutmayınız.

Periyodik bakım yılda iki kere 6 aylık periyotlar halinde yapılmalıdır. Olamıyorsa en azından kışa aylarına girilmeden yapılan bakımla cihazınızın bütün parçaları temizlendiğinden yüksek verim oluşturmak için çok fazla çaba harcamayacak, faturalarda yüksek fiyat aralıklarında rakamlarla karşılaşmayacaksınız.

protherm-kombi-servisi

Kombi arızlarında da çözüm merkezi olan servisimiz her an ulaşabileceğiniz hizmetleri ile her ana yanınızda olabilecek, kaliteli ve çözüm odaklı çalışmaları ile sorunlarınızı müdahale ederek günlük yaşantınızda aksamalar oluşmasına fırsat vermeyecektir. Maltepe protherm servis hizmetlerimiz arasında bakım, onarım ve tüm teknik servis hizmetleri yer almakta, kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun en kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

Garantili parça değişimleri ile de profesyonelliğimizi ortaya koymakta ve sorunsuz hizmetler vermeyi kendimizi daima çalışma ilkesi olarak seçmiş durumdayız. Kombi sorunlarınızın çözümü için bir telefon kadar uzağınızda olan kombi dostu servisimize ulaşarak talep edeceğiniz kalite hizmetlerimizle cihazınız yüksek performanslarla tanışacaktır. Kombi tamirinde maltepe protherm servisi olarak yeni bir dönem başlatarak garantili hizmetler sunmakta, memnuniyet ilkesi ile kombinizi güvenilir ellere gönül rahatlığı ile bırakabilmenizi sağlayabilmekteyiz