Protherm servis

Kadıköy protherm servis

Kadıköy protherm servis

protherm-teknik-servis

Kadıköy protherm servis ile soğuk havalarda sorunsuz 7/24 ısınma ve sıcak su. İnsanlar tarafından evlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullandıkları kombilerde zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Kombileriniz ilk aldığınız günden itibaren en az sene de iki defa bazı bakımlar yaptırmalısınız. Çünkü sizlere herhangi bir sorun çıkarmaması ve ölüm gibi sorunların yaşanmaması için bu konuya gerçekten de önem vermelisiniz. Birçok kombi servisi belli bir saatten sonra hizmet vermemektedir.

Bu insanlar tarafından en büyük sorun kabul edilmektedir. Çünkü gece saatlerinde ya da sabaha karşı kombiniz arıza çıkabilir. Buda sizlerin bir dakika bile kaybetmeden bu sorunuzu çözecek 7/24 kadıköy protherm servisi hizmeti verebilen firmalar aramaktasınız. Fakat böyle hizmet verebilen firma maalesef çok nadir bulunmaktadır. Firma olarak deneyimli ve işinde uzman olan kombi servisimiz sizlerin imdadına yetişmektedir. Çünkü firma olarak önceliğimiz müşterilerimize kesintisiz olarak hizmet vermek ve yüzlerindeki tebessümü en iyi şekilde görebilmeyi arzulamaktayız.

protherm-kombi-servisi

Günün hangi saati olursa olsun, kombinizde hangi sorun olursa olsun bizim için hiçbir önemi yoktur. Kadıköy protherm servis olarak verdiğimiz hizmet, müşterilerimizin kombilerinde yaşanabilecek bütün sorunlara karşı her daim çözüm bulmaktayız. Arızalanan ya da bakımı yapılması gereken kombilerinizi zaman kaybetmeden sizlerin istediği saatlerde evinizde ve işyerinizde gerekli bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kullandığımız ekipmanlar hiçbir zaman orijinalinin dışında değildir. Kombinizin markasına uygun tamamen kombi üreticisinin yapmış olduğu ekipmanlardan yararlanarak değişecek parçaları bu ekipmanlar ile değiştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 kadıköy protherm kombi servisi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.