Protherm servis

Kartal protherm servis

Kartal protherm servis

protherm-teknik-servis

Alacağınız önlemler her alanda oluşabilecek tehlikelerin önüne geçebilmek için çok büyük ehemmiyet arz eden tedbirlerdir. Kombilerde hem sürekli yüksek verim alabilmek için hem de oluşabilecek hayati tehlikelerin önüne geçebilmek adına düzenli bakım önem verilmesi gereken konuların başında gelir. Kartal protherm servisi kesintisiz hizmet kalitemiz ile kombinizde hep en yüksek performansı alabileceksiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olarak kombi arızalarının canınızı sıkmasına asla izin verilmeyecektir. Kombi revize ustanız olarak çalışacak bakım sırasında önce oluşan arızalar tespit edilerek onarım işlemleri uygulanacak, daha sonra tıkalı veya oksitlenme olan bölümlerle temizleme ve yenileme çalışmaları gerçekleştirilecektir.

protherm-kombi-servisi

Gaz valfi ayarları ve elektrik tesisat ayarları da kartal protherm servis elemanları tarafından kontrol edilerek oluşması muhtemel olumsuzluklar karşısında gerekli ayarlamalar yapılır. En çok dikkat edilmesi gerekilen parçalar ise eski tip kombilerin baca temizliği olmaktadır. Oluşabilecek en küçük arıza doğal gazı geri basmasına neden olacak ve çok büyük hayati tehlikelere yol açacaktır.

Düzenli kombi bakımı bu açıdan da çok büyük önem arz etmekte, profesyonel ekiplerimizin kaliteli hizmetleri ile kombiniz yeni gibi olabilecektir. 7/24 kartal protherm kombi servisi sağlıklı ve uzun ömürlü kombiler vaat ederek tüm marka ve modellerde bulunan kombileriniz için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Yüksek verimle çalışan kombiler için uzman teknik ekipler kendini sürekli yenilemekte sorunlarınız asla çözümsüz kalmamaktadır. Orijinal parça değişimleri de yaparak cihazlarınızın uzun yıllar aynı kalitede ısıtma oluşturması sağlanacaktır.