Protherm servis

Protherm kart tamiri

Protherm kombi kart tamiri

Kombi kartınız yandımı, bozuldumu cihazınız çalışmıyormu arayın bozulan elektronik kombi kartlarınızı üçte bir fiyatına tamir edelim. Protherm kombilerinizin elektronik ana kartlarında oluşan elektriksel arızalar artık canınızı sıkmasın. Ayağınıza kadar gelen kaliteli kombi protherm servisi ile sizlere kesintisiz 7/24 kombi servisi hizmeti sunuyoruz.

kart_tamiri

Kombinizin elektronik ana kartları elektrik gidip gelmelerinden yada rölelerinin anahtarlama yapmamasından dolayı bozulabilir. Sıfır kart maliyeti biraz pahalı olduğundan dolayı arızalanan elektronik kartları tamir yoluna gitmekteyiz, bu tamir işleminden sonra elektronik ana kartlarınıza bir yıl garanti desteği de sunmaktayız.

Arızalanan kombi kartlarınızın ne yazıkki yerinde tamiri yapılamamaktadır. Size gelen protherm servis ekiplerimiz bozulan kartınızı alarak atölyemize ulaştırır. Tamiri yapılan kombi kartı test edildikten sonra tekrar kombinize geri takılır ve servis raporu düzenlenir. Kombi bakımının, kombileriniz için önemi büyüktür.

Düzenli yaptıracağınız kombi bakımınız, kombinizin ömrünü uzatarak, sizlere daha kaliteli hizmet sunmasını sağlar. Servisimiz her türlü markalara ait kombilerinizin bakımını, arıza tespitini yapmaktadır. Aynı zamanda onarım sırasında ihtiyaç duyulan yedek parçaların kaliteli, güvenli ve ekonomik olanını temin ederek, kullanılan bu yedek parçaları garanti kapsamı altında değişikliklerini yapar. Yoğuşmalı veya hermetik her türlü kombi kartınızı tamir ediyoruz ve bir yıl garanti veriyoruz.