Protherm servis

Ataşehir protherm servis

Ataşehir protherm servis

protherm-teknik-servis

Ataşehir protherm servisi. Protherm kombi servisleri de diğer önemli servisler gibi 7/24 Kombi Servisi adı altında hizmet vermeliler. Neden diye sorulduğunda bu denli önem arz eden ve neredeyse bütün evlerin içerisinde hatta yaşam alanlarımızın yanı başındaki bu makinelerin servis ağının kuvvetli ve ulaşılır olması gerekmektedir. Bu sebeple bu kadar önemli bir unsuru bizim gibi işinin ehli insanlara bırakabilirsiniz.

Ataşehir protherm servis denilince aklımıza ilk başta çağırılınca sistem gereği randevu alan ve kendi belirlediği zaman arıza ya da sorunu çözmek için gelen pahalı bir çözüm yöntemi olarak görülür. Servisler kendi içerisinde ayrıldıkları zaman bizim gibi bir telefon uzaklıktaki hızlı ve güvenilir olan şirketler müşterileri tarafından ayrı bir konumda tutulurlar. Yapılması gereken konuların başında müşteri odaklı çalışmanın da getirdiği bir özgüvenle 7/24 Kombi Servisi adı altında yapılanmaya başlandı.

 

protherm-kombi-servisi

Bu sistemin getirdiklerinin yanında servis ağından bu çalışma şekline alışmak ve sürdürebilmek için ek zaman ve kalifiye eleman harcanması gerekiyor. Ancak şirketler bu şekilde çalışmanın hizmet adı altında müşteriye yardım amaçlı yapmanın ana amaçları olduğunu bildiklerinde çok da zorlanmadan bu sisteme geçeceklerdir.

7/24 ataşehir protherm servis sistemi büyük şehirlerde alanın büyük olması kaynaklı düğer şehirlere göre daha zor ve masraflı olabiliyor. Bu yüzden büyük kombi şirketleri bayii adı altında birçok yere servis ağı oluşturacak şekilde konumlanabiliyorlar. Bu sistem hem kombi satan hem de servisini yapan firmalar için kolaylık sağlamakta. Biz bakım ve montaj da en iyisi olarak size bu güveni verebiliriz.