Protherm servis

Protherm petek temizliği

Kombi Petek Bakımı Ve Temizliği

Isıtmada kullandığınız peteklerinizi temizlettinizmi ? Kombi bakımı özellikle kış aylarına girilmeden yaptırılması, kış ortasında soğukta elektrikli ısıtıcıların etrafında toplanmaktan sizi kurtaracaktır. Bu arada kombiniz ne kadar temiz ve bakımlı olursa olsun petekleriniz kirli ve tıkalı olduğu sürece size ısınmada hiç bir fayda sağlayamayacaktır. Evlerinizde kullandığınız petekleriniz zamanla kireçlenme ve su kesintilerinden kaynaklı çamur karışması sonucu tıkanabilir. Suyu sirküle edemeyen peteklerin üstü sıcakken altları buz gibi kalır.

petek-temizligi

Her ne kadar ileri teknolojilerle donatılmış olsa da mekanik işleyişi sahip petek cihazlarınızda tozlanmalar, tıkanmalar işleyişinde aksamalar olabilecektir. Bu açıdan yapılacak petek temizliği yani bakımla işleyiş ilgili tüm aksaklıklar kontrol edilmeli, gerekli alanlarda temizlik çalışmaları titizlikle tamamlanmalıdır. 7/24 protherm servisi hizmetlerine bir telefonla ulaşabilir, hızlı teknik ekiplerimizle sorunlarınıza anında pratik çözümler üretebilmekteyiz.

uzman-servis

Peteklerinizin ve kombinizin doğru kullanım adına teknik ekiplerimizin vereceği bilgilere azami ölçüde dikkat ederek, cihazınızdan alacağınız yüksek performans için kendi üzerinize düşeni yapmış olabileceksiniz. Düzenli kombi bakım ve petek temizliği bakımı yeni oluşan sorunları büyümeden önleyebilmek açısından çok önemli bir tedbir olabildiği için önemli olsa da bazı durumlarda düzenli bakım yapılsa da elektrik tesisatından kaynaklanan sorunlarla arızalar oluşabilir. 7/24 protherm servis hizmetlerimizle oluşan soruna anında müdahale ederek, daha büyük masraflardan ve oluşabilecek tehlikeli durumlardan sizi ve cihazınızı koruyabilmekteyiz.